Chcete si doma vytvořit romantickou atmosféru, ale zároveň nechcete kupovat stále svíčky a seškrabávat ze stolů vosk? Máme pro vás ideální řešení. Naše Yeelight Canedela Ambience lampa má teplotu barev 1800K, což je přesně stejná teplota barev, jakou má plamen svíčky.

Spolupráce mezinárodních designérských týmů vám po 4 měsících přináší dokonalý estetický a technologický kousek, hodící se do každé domácnosti a do každé nálady.

Lampička vydrží na jedno nabití až 8 hodin, díky zabudované 2100mAh Li-ion baterií. Můžete ji tedy využívat například i při večerních posezeních na zahradě, ať už s partnerem nebo přáteli.

Nabíjecí port je umístěn tak, aby nekazil elegantnost a zároveň byl chráněn před poškozením, na spodní straně lampy. Najdeme tam rovněž tlačítko pro zapnutí / vypnutí, tlačítko pro spárování pomocí Bluetooth a dvoubarevný indikátor pro zobrazení stavu nabíjení.

Lampičku si, jak jsme již zmínili, spáruje pomocí technologie Bluetooth a v telefonu ji ovládáte přes aplikaci Yeelight, speciálně navrženou pro všechny Yeelight lampy. Můžete si tak nastavovat silnější nebo slabší světlo, nebo si vybírat z jednotlivých přednastavených módů.

Další funkci, kterou aplikace nabízí, je ovládání více lamp najednou. Můžete sloučit jednotlivé lampy do skupiny a ovládat je všechny, nebo nastavovat a vytvářet z nich různé vzory.


Díky technologií BLE Mesh, mohou lampy navzájem komunikovat, což vám umožní současně řídit až 30 000 lampiček najednou. Nebo, pokud jako většina z nás takové množného právě nepotřebujete, můžete si je např. na zahradu zakoupit jen pár a sledovat, jak pootočením jedné lampy nádherně rozsvítíte i ten zbytek.


Mohlo by Vás zajímat

USB Lapač komárů a dalšího hmyzu

USB Lapač komárů a dalšího hmyzu

není skladem

448,00 Kč

Nejprodávanější

http://
http://

Provozovatel webu, Zdeněk Kosík, se sídlem Školní 419, Velim 28101, IČ: 763 79 639, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím