ROIDMI 3S je nabíječka do auta a FM transmitter. Ozvučte svůj automobil digitální knihovnou Vašeho mobilu či tabletu. Výrobce inovoval ROIDMI na verzi ROIDMI 3S. Nová konstrukce s pružným kolíčkem je nyní kompatibilní se zásuvkami všech vozidel.

V jednoduchosti je krása. ROIDMI vypadá jako USB nabíječka do auta. Jen dna USB porty, neexistují zde žádná tlačítka, všechny operace nastavení provádíte z aplikace mobilního telefonu. Na výrobu schránky byly použity nejkvalitnější materiály, jejichž trvanlivost a trvanlivost celého výrobku byla dlouhodobě testována.

Nabíjení


ROIDMI má dvě funkce, nabíjení Vaší digitální techniky a přehrávání médií v ní uložené. Obě činnosti zvládá perfektně. Nabíjí rychleji než konkurenční nabíječky. Celkový výstupní výkon je 3.4A a maximální výkon na jeden port 2.4A. Výkon je dostatečný k nabíjení mobilního telefonu i tabletu najednou. Čip nabíječky dokáže detekovat zařízení podporující funkci rychlonabíjení a maximálně zkrátit čas k plnému nabití.

Bluetooth přehrávač


Technologie bluetooth 4.0 a FM transmitter zajistí bezdrátový přenos zvuku z telefonu či tabletu do autorádia. Bezdrátově, ale velmi čistě a v takové kvalitě, že ucho netrénovaného posluchače nebozná rozdíl mezi přehrávání z CD a z ROIDMI. Protože je ROIDMI také FM transmitter, můžete jej použít s jakýmkoliv autorádiem.

Aplikace

  • ROIDMI LIFE pro android
  • ROIDMI LIFE pro iOS

Aplikace umožňuje:

  • změnu barvy podsvícení USB portů
  • nastavení vysílací frekvence
  • vyhledání vhodné, volné frekvence
  • signalizace napětí baterie, včetně zaslání alarmu o poklesu napětí


Mohlo by Vás zajímat

FM transmitter do auta USB,SD

FM transmitter do auta USB,SD

skladem

148,00 Kč

Nejprodávanější

http://
http://

Provozovatel webu, Zdeněk Kosík, se sídlem Školní 419, Velim 28101, IČ: 763 79 639, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím