Mikroskop se zvětšením 60x s klipem k připevnění k fotoaparátu mobilního telefonu či tabletu s přídavným osvětlením LED a UV. Instalace mikroskopu k telefonu je jednoduchá, stačí pouze otevřít klip a nasadit na čočku fotoaparátu mobilního telefonu. Pro pozorování objektu stačí už jen rozsvítit LED diody připevněné k k objektivu a namířit je do průhledné distanční objímky kolem objektivu. Mikroskop je kontaktní - má fixní ohnisko a pokládá se přímo na sledovaný objekt. Pro pozorování objektu stačí už jen použít aplikaci fotoaparátu, kterou používáte k focení standardních fotografií. Objektiv lze doostřit povytažením tubusu.

 

Mikroskop disponuje dvěma diodami,jedna je klasická bílá a druhá je UV. Díky ní můžete například ověřit pravost bankovek, které v sobě obsahují ochranné prvky viditelné pouze na UV světle - například UV vlákna.

 

Klip lze od mikroskopu odšroubovat a ten pak lze použít i bez telefonu.

 

Součástí balení je praktický pytlík pro uschování mikroskopu.


Podobné zboží

Mohlo by Vás zajímat

Nejprodávanější

http://
http://

Provozovatel webu, Zdeněk Kosík, se sídlem Školní 419, Velim 28101, IČ: 763 79 639, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím