Rotující senzace, která dobyla svět, dorazila do České republiky! Tato luxusní rotující hračka je obrovská výzva i pro ty nejzkušenější! Zkrotíš ji?Hand Spinner je jednoduchá, čtyř-ložisková točna, která je ideálním společníkem při stresujících situacích v práci, ve škole nebo třeba v čekárně u doktora.


Máte-li například problémy s koncentrací nebo se nemůžete zbavit potřeby neustálého zaměstnávání svých prstů, můžete najít až kouzelné uspokojení v téměř nekonečné rotaci spinneru. Na první pohled se může jevit jako ta nejzbytečnější věc pod sluncem, ale jakmile jednou okusíte jeho zázračnou moc, nedokážete přestat. Věřte nám, mluvíme z vlastní zkušenosti.

Ložiska vyrobeny z kvalitní ocele, která odolá těm nejnáročnějším otáčkám, takže se nemusíš starat o to, zda jsou správně namazána.
Okamžitě tě zbaví stresu a přináší okamžitou úlevu. Brnivý pocit a vrnící zvuk tě zklidní a dodá příjemné lechtání spojené s klidnou relaxací.
Nejlepší pro sdílení s kamarády ve volném čase. Tato hračka pořádně provětrá tvoje schopnosti a roztočí nejednoho fanouška těchto technických vychytávek!


180 sekund točení, které vyzkouší tvoje balancování a zbystří tvoji pozornost. Podpoří tvoji kreativitu, uklidní tvoji mysl a budeš se cítit plně z relaxovaný.

Bav se ať už jsi v práci, ve škole nebo jen tak. S touto vychytávkou hned zapomeneš co to je nuda!


Stačí jen roztočit, rozvibrovat Spineer a nechat se unášet vlnou klidu. Tvoje ruce nikdy nebyly tak zaneprázdněné udržováním příjemné rovnováhy vlnící se po celé paži.

Až 7 000 otáček rotující na prstu tvé ruky a hypnotizujícím efektem perfektně uvede tvou mysl do klidu. Příjemný gumový povrch je opatřen protiskluzovým účinkem, který zamezí sklouzávání a nadupaná ložiska, která jsou nadimenzovaná na 20 000 otáček za sekundu, čas jako by se zastavil.

Až 3 minuty točivého šílenství, které připadá jako celá věčnost. Zábava, kterou musíš sdílet s ostatními, protože si Spineer nemůžeš nechat jen tak pro sebe.


Podobné zboží

Mohlo by Vás zajímat

Nejprodávanější

http://
http://

Provozovatel webu, Zdeněk Kosík, se sídlem Školní 419, Velim 28101, IČ: 763 79 639, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím